Relax & Recharge aan Zee
Relax & Recharge aan Zee
Drukke doeners en bezige bijtjes opgelet. Ben jij ook zo goed in allerlei ballen hooghouden? Op het werk, thuis, in het gezin of daarbuiten?
Hoe heerlijk is het om hier een weekend met vriendinnen afstand van te nemen en tot rust te komen in een luxe omgeving waar je volledig verzorgd wordt.
Waar kan dat beter dan in een luxe wellnessvilla met je eigen sauna vlakbij de zee samen met jouw vriendinnengroep?
In het weekend van 17 t/m 19 maart wordt dit arrangement georganiseerd
Tijdens dit weekend draait het om jou! En om genieten, relaxen en opladen.
Een weekend volledig verzorgd met yoga, mindfulness, wandelen, een inspiratieworkshop “mijn energie in balans” en lekker en gezond eten.
Rustpunt Counselling
Rustpunt Counselling is een praktijk voor stressvermindering, de beste partner om dit arrangement mee aan te bieden!
Rustpunt Counselling heeft al vele arrangementen op ons Resort verzorgd, maar dit wordt het eerste arrangement in samenwerking met Resort Città Romana. Bij Rustpunt Counselling kun je even op adem komen en inzicht krijgen in jouw stress situatie. Zo kun je met nieuwe inzichten weer zelf verder.
Programma
Vrijdag
15:00 uur
Je bent vanaf 15.00 uur welkom om in te checken in de woning. Het is ook mogelijk om een reservering te maken bij Restaurant Duinhoek voor het diner. Dit zit niet inbegrepen in het weekend.
20:00 uur
Privé yoga bij de woning door een yoga instructrice.
Zaterdag
09:00 uur
Ontbijt bezorgd aan de villa
10:30 uur
Mindfulness- en ontspanningsoefeningen
12:30 uur
Lunch bezorgd aan de villa
14:00 uur
Mindfulness wandeling en Inspiratie workshop “Mijn energie in balans”
17:30 uur
Einde middag programma
19:00 uur
Diner in Restaurant Duinhoek
Zondag
10:00 uur
Ontbijt bezorgd aan de villa
11:00 uur
Mogelijkheid om gebruik te maken van het zwembad, wellness ruimte of een massage te boeken. U kunt dit aanvragen via info@cittaromana.com
17:00 uur
Uitchecken
Arrangement inclusief
Het arrangement is inclusief:
- Bovenstaand programma
- Woning geschikt voor 6 personen verdeeld over 3 slaapkamers, arrangement kan vanaf 2 personen geboekt worden.
- Woning is inclusief opgemaakte bedden en handdoeken
- Ook de maaltijden zijn inbegrepen. Hiervoor bent u in goede handen bij Restaurant Duinhoek die u voorzien van heerlijke verse, maar zeker ook gezonde maaltijden. Heeft u allergieën of dieetwensen? Ook daar houden wij rekening mee.
- Bij aankomst is de woning voorzien van koffie en thee mogelijkheden
Prijs €385,00 p.p.
- Vrijdagavond diner
- Tussendoortjes en overige dranken m.u.v. koffie en thee
- Yogamat, wij verzoeken u uw eigen mat mee te nemen, indien u er geen heeft, laat het ons even weten.
- Mogelijkheid voor een massage
Heeft u vragen over het "Relax & Recharge aan Zee" arrangement op Resort Città Romana? Vult u dan onderstaand formulier in.
Wenst u een boeking te maken voor het "Relax & Recharge aan Zee" arrangement? Vul onderstaande gegevens in en wij nemen contact met u op.